POLITYKA JAKOŚCI

BiOMill S.A. jest szwajcarską firmą, która aby w pełni zaspokoić potrzeby żywieniowe zwierząt zgodnie z ich naturą, stawia i spełnia najwyższe wymagane standardy jakościowe dla zarządzania, technologii wytwarzania pożywienia i surowców, których używa do produkcji karmy. Kompetencje przedsiębiorstwa w dziedzinie żywienia psów i kotów zostały w pełni potwierdzone przez specjalistów. Nieustanne wysiłki na polach badań i produkcji, zostały sfinalizowane sukcesem. W 1994 roku firma została utytułowana Certyfikatem ISO 9001, potwierdzającym najwyższą jakość systemu zarządzania.

W 1997 roku BiOMill S.A. uzyskał akredytację zgodności z Certyfikatem ISO 14001, dzięki systemowi zarządzania odpowiadającemu normom środowiska naturalnego.

W 2000 roku firma BiOMill S.A., oznaczona została towarowymi znakami jakościowymi Swiss Made i Swiss Quality, potwierdzającymi najwyższą jakość wytwarzanych produktów ich oryginalność i autentyczność pochodzenia.

W 2001 roku, BiOMill jako jedyny producent karm na świecie, został uhonorowany Certyfikatem HACCP/BRC, dzięki któremu istnieje możliwość identyfikacji każdego surowca, użytego do produkcji pożywienia dla zwierząt, co jest świadectwem bogatego doświadczenia w produkcji i stanowi gwarancję jej niekwestionowanej jakości bezpieczeństwa i higieniczności.

Z myślą o utrzymaniu najwyższych standardów jakościowych, Biomill wytwarzany jest w jedynej na świecie fabryce, usytuowanej w rezerwacie przyrody w Granges – Marnand w Szwajcarii.